bisiklet tavsiyesi istiyorum

evet sevgili duyurucular; bisiklet almayı düşünüyorum, şehir içi kullanacağım fakat dağ bisikleti istiyorum (amortisörlü falan olsun, güzel gözüksün isterim yani.)maksimum bütcem 450 lira ama o parayı vermek için çok beğenmem lazım, onun dışında 300 lira olarak düşünün:) bir fikir oluşması açısından beğendiğim bir kaç modeli koyayım önünüze;

bisikletcim.com

not: profesyonel bir amacım yok sadece arada çıkıp turlamak amacıyla istiyorum, özelliğinden falan da anlamam ama kalitesiz de olmasın. şimdiden teşekkürler.

İkinci el kron alsan daha iyi.. Bunlar cok dandik be :)

  • msb  (13.08.12 18:44:48)
hacı dayı bunlar tırta benziyor. sen ikinci elden bakın bence de. kron olur sedona olur trek olur.

  • avakado soslu portakalli pekin ordegi  (13.08.12 18:47:07)
  • uykusuz her gece  (13.08.12 18:50:24)
teşekkürler ama malesef belirlediğim bütcenin üstünde -_- 400 aslen belirlediğim bütce ama 10 20 lira fark olup da çok beğenirsem diye 450 olarak belirttim, kron a bakacağım.

  • gercekten mukemmel bir insan  (13.08.12 18:53:41)
bunlar bildiğin dağ bisikleti, gereksiz yere yorar insanı çift amortisörlü ve ağır olurlar.

www.facebook.com

burdan bakabilirsin ve güzel 2. el bisiklet bulabilirsin, temiz şehir/yol bisikletlerine bak öncelikle. dağ bisikletleri şehir içinde gitmez.

edit:
www.facebook.com

bu iyi bak hacı.
  • trajikomix  (13.08.12 18:55:10 ~ 18:57:43)
haa evet o öndeki amörtisörler ağırlaştırıyor bisikleti. yani sürekli şehirde kullancaksan sadece oturduğun yerin altındaki yaylı bi bisiklet işe yarar.

  • uykusuz her gece  (13.08.12 18:58:47)
normal turlamak için alıyorsan 2.el 100 tl ye al aç.Bunlar dağ bisikleti

  • soljenitsin  (13.08.12 19:01:14)
sağlam fizik kondisyonum var, düzenli spor yapıyorum zaten onlar o kadar sorun olmaz diye düşünmüştüm ben.

  • gercekten mukemmel bir insan  (13.08.12 19:01:48)
@trajikomix hocam bahsettiğiniz bisikletin zaten 0 fiyatı 400 lira :D o arkadaş hani satacak birini bulursam diye koymuş bence.

  • gercekten mukemmel bir insan  (13.08.12 19:05:31)
ben fiyatı 450 altında olunca ve bisiklette güzel durunca koydum onu fikir belirtmesi açısından.)

  • trajikomix  (13.08.12 19:09:39)