3 Litvanyalı Öğrenciye Ev Aranıyor

Selamlar.

Bu dönem erasmusla okulumuza gelecek olan 3 tane litvanyalı erkek öğrenci için daire arıyoruz.

Yer : İstanbul - Taksim'e yakın herhangi bir yer. Harbiye tarafları falan olabilir. Şişhane tarafı da olur.

Fiyat : Arkadaşlar faturalar dahil olmak üzere 800 euroya kadar çıkabiliyorlar aylık ücret olarak.

Bildiği bir yer olan, kiralayacak yeri olan vs. bana ulaşabilir.

Birazcık üstte kalırsa sevinirim, evsiz kalacak arkadaşlar zira :)

2+1 daire var. Ben tek yaşıyorum. Kulaksız'da yürüyerek taksime 15 dakika, minibüsle tünel 7-8 dakika. Evde bi benim odam var + bi yatak odası(2 kişilik yatak) + salon var. İnternet var. Doğalgaz var. Daha önce böyle bi şey düşünmediğimden gerekli şeyleri söylememiş olabilirim. Buradan haberleşebiliriz.

İyi günler..
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (13.08.12 15:48:17)
beşiktaşta bir odamız boş .ev arkadaşım ingilizce ayagına erasmus ögrencisi istiyor zaten. bi tanesini alabilirim.fiyat fatura eşya falan dahil 750 TL civarı aylık.

ciddi düşünen olursa iletişime geçersiniz.

ev beşiktaş merkezde. kartal heykeline 30 saniye. ıhlamurdere caddesi üzerinde.
  • frenchkiss666  (16.08.12 04:55:15)