[]

Ales - 16 Kasım

Efendim 16 kasımda sonbahar ales var. 6 kasım oldu, elime sınava nerede gireceğime dair bir belge ulaşmadı. İnternetten de kontrol ediyorum, verdiğim adreste bir yanlışlık yok, baktım fakat ösym nin sitesinde de sınav yerini öğrenebileceğim bir kısım bulamadım. Bende mi bir terslik var? Nedir?
 
Bağlı olduğunuz ptt'ye gidip elden teslim alabilirsiniz.


  • alkolik imam  (05.11.08 23:35:29) 
Sizde bir terslik yok bana da ulaşmadı belge. Genelde son hafta ulaşıyor belgeler.


  • norec  (05.11.08 23:37:50 ~ 23:40:50) 
Her zamanki gibi son dakika sistemi yani:)

Teşekkürler..
  • senzafine  (05.11.08 23:46:16) 
geç gelir efenim merak etmeyin, hatta bana üds sınav giriş belgem sınavdan 4 gün önce geldi :) genellikle üşengeç postacıların mahareti bu gecikmeler, alkolik imamın da dediği gibi bağlı olduğunuz ptt'den alabilirsiniz. ama "4güne kadar bekleyemem afakanlar basar" veya "ptt'ye de gelmemiş vay bana vaylar bana" semptomlarından birine sahipseniz, hemen en yakın ÖSYM merkezine başvurunuz ve bir doz "sınava giriş belgesi" çıktısıni 3ytl gibi bir meblaya alınız :)


  • alexander the one point five  (06.11.08 00:14:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.