hotmail yeni versiyon

hotmailimi açtım bugün abi bu sürümümü kullan dedi
kullandık
şimdi yanıtla diyorum maile
yazı yazılcak yer açılmıyor
nedir bu iş?

aynı şey bana da oldu browserin javasini bilmemnesini update etmek gerekiyor heralde. ben sadece hotmail için ie kullanıyorum mesela normalde hiç ie kullanmam o yüzden yüzyıllık updatesiz durur oyle. msnden tıklayıp çabuk ulaşiim diye. baktım etrafa da, eski hale dön diye bi seçenek olur yani gmailde nasıl internet yavaş basit açalım abi kasma diyor.. yok sanırım. sonra ff3 de açtım oldu. bilmem yardımcı olabildim mi.

edit: şimdi bi daha denedim hiçbirşey değiştirmeden artık çalışıyor. belki de temporary saçmalıyor olabilir. birde helpten baktım mesaj yazılan yeri goremiyorum falan sorunu olursa diye çözünürlüğünüzle alakalı olabilir, temporary internet files ı temizleyin gibi saçma sapan alakasız şeyler demiş. eğer browserınız güncelse kendi ayıpları kısaca.
  • random blonde  (05.11.08 21:26:12 ~ 21:33:18)
ya konudan alakasız gelebilir ama ben yine de söyleyeyim pardus kullanıyorum firefox 3 ilen. hotmaile girdiğimde lütfen güncel sürüm firefox ie falan kullanın diye uyarı veriyor sonra continue to live hotmail diyör. sorun nedendir aceba. mikrosoft amca firefox a izin veririm ama linüx yüklüyse böyle yaparım mı demek istiyor

  • winniethepooh  (05.11.08 23:58:31)
google chromedan dolayıymış meğersem.

  • blackidom  (06.11.08 00:51:53)