Kredi kartı almak istiyorum, alım şartları nelerdir?

Yaşım 19, kredi kartı almak istiyorum, birikmiş bir param yok fakat edinmem lazım taksit yaptırarak belli bi süre içinde bir kaç elektronik eşya alıcam, birinin taksiti bitince diğerini alıcam onu ödiycem, başka harcama yapmıycam, bankada birikmiş paramın olması gerkir mi?. ya da şöyle bi olanak var mı, aylık 260 lira öğrenim kredisi alıcam devletten, bunun üzerinden bi kart çıkartılamaz mı?

Sen kredi kartını çok yanlış anlamışsın. Hiç parası olmayan adama bile kredi kartı veriyorlar. Özellikle öğrencilere. Bi yerlerde birikmiş paranı teminat olarak göstermene gerek yok. Banka hesabına belirli bir para yatırırsan, kredi kartıyla yaptığın alışverişler için o parayı da dokunmazlar.

İş Bankası İş'te Üniversiteli hem banka kartı, hem de kredi kartı al. Öğrenim hayatın boyunca masraf ödemiyorsun.

Sadece kredi kartı başvurusu yapıyorsun. 3 haftaya kadar kartın geliyor.
  • otonom  (10.08.12 12:53:52 ~ 12:55:59)
alım şartı falan yok zaten okula başladığın gün senin ayağına koşucak bütün bankalar. 300-500 liralık limitlerle öğrenci kk vericekler

  • neden 40 karakter ki  (10.08.12 12:54:28)
normal bir kredi kartı alamazsın, maaş bordrosu, çalıştığıan dair belge falan isteyebilirler ama öğrenciler için yıllık aidatı olmayan, düşük limitli kredi kartları var. istediğin birine başvurabilirsin.

  • sir gawain  (10.08.12 12:54:36)
zaten okula başladıgın an kredi kartı satmak isteyenleri cevrende bolca göreceksin :)

  • squeeze  (10.08.12 12:54:37)
okulda zorla aldırmaya çalışıyorlar zaten rahat ol senin gibi isteklileri hiç kaçırmazlar.

  • tuzumkuru  (10.08.12 13:00:32)
hep böyle başlar.

  • eskiden buralar hep entrydi  (10.08.12 13:05:04)
öğrenci kartı için git başvur istediğin yere.

  • bilan  (10.08.12 13:19:53)
Arkadaşın dediği gibi İş Bankasından İş'te Üniversiteli KK alabilirsin. Ancak limiti 300TL olacaktır. 1000TL lik mal alıp 10 taksitte ödüyeceksen insanın hemen aklına 100TL her ay ödüyecem , limitimden o kadar eksilir gibi geliyor. Ancak öyle olmuyor. 1000TL lik taksitli alışveriş dahi yapıyor olsan da 1000TL lik limitinin olması şart. Herhangi gir güvencen olmadan kk ile taksitli yüksek meblağlı elektronik alma şansın pek mümkün gözükmüyor.

  • sadun.net  (10.08.12 13:42:21)
enayi olman lazım

  • expressive  (10.08.12 13:50:10)
Ögrenciyim, toplamda 2700 lira limitim olan 3 tane kartım var. Kicimdan kan alınmak suretiyle borcumu toplamda 600 liraya kadar çekebildim. Borçlar bitince kapattircam da zaten.

  • army14  (10.08.12 14:09:19)