Dizüstü bilgisayarım gece evden çalındı!

Geçen gün misafirliğe geldiğim arkadaşlarımın evinden dün gece bilgisayarım çalındı.
Bu durumda ne yapmam gerekir. Az önce karakoldan geldim. Eve bir ekip göndereceklerini söylediler.
Hiçbir şeye dokunmuyoruz.
Teknik bir yolla bilgisayarın yer tespiti için maç adresi seri numarası gibi bilgiler gerekir mi?

Yer: Diyarbakır Ofis Sanat Sokak

Moderatöre not: uzun bir süre yukarıda kalabilir mi sorum?

mac adresi gerekli takip için.

  • ayiadam  (10.08.12 10:23:24)
mac adresi çok kolay değiştiriliyor ne yazık ki, eğer takibi o yöntemle yapıyorlarsa çok umutlu olmayın.

  • yalnux  (10.08.12 10:29:58)
Mac adreslerini verdim takip için polise ama onlar sadece seri no istediler.
Ben zorla vermesem almayacaklarını mac adresini.
Şimdi napmalıyım takip için. Savcılıktan haber mi bekleyeceğim?
  • midnight exe  (10.08.12 12:11:47)