[]

Macbook sticker?

Selamlar efenim,

Elimdeki macbook pronun kapak tarafına (ışıklı elma kısmı) etiket yapıştırmak istiyorum. İşte elma yiyen prenses, ağaç vs. vs.

1-) Bunları hem satan hem de yapıştıran yerler var mı? Misal internetten sipariş veririm ama muhtemelen ben onu kendim yapıştırmayı beceremem, baloncuk olur mundar olur falan. İstanbul'da dükkanında bunu satıp yapıştıran yer var mı? Ya da son çare ben stickerı başka yerden alacam yapıştıran birini arayacam.

2-) Es kaza bu stickerları çıkartmak istersem bir gün, iz falan bırakıyor mu?

3-) online stickerları satan ya da görebileceğim bir yer var mı?

 
orjinali bozma...


  • Tony Montana  (10.08.12 10:41:50) 
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (10.08.12 11:48:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.