filmlerin adını unuttum

arılar çok eskiden izlediğim 3 filmin aklımda bazı sahneleri var ama filmlerin adını unuttum. yardımcı olursanız sevinirim.

film 1 ;

bir adam var mesleğini unuttum ama devlet bürosu gibi bişeydi. sanırım polisti. işte bunun ailesiyle küçük bir evi var. sonra bunun patronu evi bastırıyor. adamı çöl gibi amerikanın ıssız arazilerine bırakıyorlar.sonra bu patron bunun karısıyla evleniyor. sonra adam çölden kurtuluyor karısının yanına gidiyor karısı bunu tanımıyor falan.

film 2;

bir albay vardı. çölde dolaşıyordu sonra çölün ortasında büyük bir bina görüyordu. aklımdakiler bu kadar.

film 3;

çocukların yatağının altından yaratıkların yaşadığı bir yeraltı dünyasına açılan kapı gibi bişey vardı.

not: 3'üde yabancı film olmakla beraber animasyon değildir. filmleri eskiden izlediğim için filmler hakkında çok fazla ayrıntı kalmamış aklımda. ayrıca filmlerim yapım tarihi en fazla 2003 olabilir. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

3- jumanji

  • rony  (10.08.12 03:13:32)
rony: 3 kesinlikle Jumanji değil.

  • djarwi  (10.08.12 03:17:34)
jumanji değil daha önce diyenler oldu. ama değil.

  • zencipanda  (10.08.12 03:19:49)
3: terabithia köprüsü ?

  • Nuwanda  (10.08.12 03:33:46)
terebithia köprüsünü izlemiştim. o da değil. çocuklar yatağın altındaki yeraltı dünyasına girdikten sonra ordan bir çöle çıkıyorlardı. sonra ailelerini falan arıyorlardı.

  • zencipanda  (10.08.12 03:40:55)
3. little monsters ?
www.imdb.com

değilse twilight zone'un bir bölümü olabilir
  • ermanen  (10.08.12 04:02:55 ~ 04:03:05)
1. şunlar var ama emin olamadım ve çok eskiler:
www.imdb.com
  • ermanen  (10.08.12 04:22:46)
1. filmde adam konuşmayı unutmamak için bir topla da konuşuyor muydu?
ama düşündüğüm film değildir ki, benimkinde çöl yoktu.

  • d for domates  (10.08.12 05:25:43)
zathura çok çok yeni kalıyor bu filmlerin yanında.

  • zencipanda  (10.08.12 14:25:30)