krakowdan amsterdama geçiş

en ucuz nasıl geçilebilir? tarih 14 eylül olacak şekilde?

Zor. Saniyorum Varsova-Amsterdam seklinde bir tren bileti almak mumkun tabi bu tren direkt gitmiyor.

Almanya icinde in bin yapacaksiniz vs... Sen butceden haber et oncelikle :) trenleri bahn.com 'dan kontrol edebilirsiniz. Ben olsam ucak bileti arastirirdim Polonya icinden Hollandaya (skyscanner.com da Ulkeden ulkeye arastirabiliyorsunuz).

Diger yol, Varsovadan Berline polski bus otobusuyle gecip Berlinden yine trenle gitmek. Ha bir de interrail bileti bakiniz.
  • lagoon  (09.08.12 22:06:43)
gezi planımıza göre berline incez, ordan prag-bratislava-viyana-budapeşte-krakow-amsterdam rotasını izliyeceğiz. interrail biletimiz yok orangeways ile gideceğiz buralara ama krakowdan amsterdama geçiş bulamadık, bütçe de 50-60 euroya kadar olabilir =)

  • solenkol  (09.08.12 22:10:19)
Ben de 1 eylulde prag budapeste krakow varsova berlin yapicam. orange ways ve biraz da polski bus ile.

Simdi skyscanner dan baktim. Wizzair ile Gdansk Eindhoven 20 Euro civari bi sey 18 eylul ve 22 eylulde 25 eylulde de var.

Krakowdan - Gdansk 10 - 12 saat surer trenle. yaklasik 20 euro tutar. Siz araya varsovayi da ekleyin dinlenerek gitmek isterseniz vaktiniz ve kalmak icin paraniz varsa. Eger yoksa direkt atlayin krakowdan trene gidin gdansk'a.

Gdansk da cok guzel yerdir pisman olmazsiniz. Bir gun kalin ya da kalmayin. Eindhovena inince trenle Amsterdam 1 saat 10 euro tutar.
  • lagoon  (09.08.12 22:19:28)
zaman olsa mantıklı aslında ama 2 gün kaybettirir bu bize bi de wizzair bagaj parası vercez en azından 80euroya fln denk geliyo :)

  • solenkol  (09.08.12 22:34:00)
Bunca yeri bavulla mi geziyorsunuz :))

Siz su skyscanner.com'a bakin. Krakow - Eindhoven da var gorunuyor ucuza.

Zaten ucuz ucak secenekleriniz Ryanair ve Wizzair ile, Gdansk, Krakow, Katowice sehirleri disinda pek yok.

Baska sorulariniz olursa yardimci olurum. Polonyayi avcumun ici gibi bilirim :)
  • lagoon  (09.08.12 22:36:53)