Ev mi almayı düşünüyorsunuz? Nah alırsınız!

10 liralık evleri 100 liraya almaktan yakınıyorduk ya artık 100 liraya da ev alamayacağız. Biz ülkemizde kiracı olarak yaşarken geçmişte bizim insanımıza kurşun sıkan bugün bizi sömürenler bey gibi ev sahibi olarak en güzel yerlerde oturacaklar. Hükümet de bunu çanak tutuyor. Yuh ulan... Allah belalarını versin...

www.hurriyet.com.tr

dunyanın hic bir ulkesinde vatandasi olmayan adama yada topraginda yerlesik olmayan tuzel kisilige, sirket kurmadi fabrika tesis icin herhangi bir mulk satisi yapılmaz.

on senede artik hazine ne hale geldiyse bu adamlar hem toprak bildigin ham toprak hem de bina, tesis ne varsa oldugu gibi satiyorlar.

vatan elden gidiyor cahil cuhela hala oy verecek parti yok diyor.

guneydogu da mayinli toprak ihalesi bu isin baslangici idi ama ters tepti adamlara yurt disindan kim akil veriyorsa artik....
  • kulustur  (09.08.12 10:32:12)
Evet, yabancıların çoğu Boğaz manzaralı evler alıyorlar, biz ise neyse Allah belalarını versin.

  • duyond  (09.08.12 11:00:51)
heh bi kara toprak kalmıştı satılmadık. toptan satlığa çıkardılar memleketi. topraklar da satılsın, insanları da satın. yatacak yeri yok bazı neyse bi şey demiyorum.

  • LORDS  (09.08.12 11:02:19 ~ 11:04:23)
i don't need sex the government fucks me everyday
loldailyfun.com

oh olsun lan. yansın ... alayı, su sıkan itfayenin..
  • avkatbey  (09.08.12 11:06:18)
farkında olan zaten biliyor,
bilmeyen müslümanlara duyurulur diyelim.
hele de bu arap sevgisinden bir gün kutup ayısına denk geleceğiz ama dur bakalım ne zaman?
  • seyduna6687  (09.08.12 11:09:13)
kimseden de gık çıkmıyor lan ne tuhaf

  • LORDS  (09.08.12 11:09:23)
kimsenin işine gelmez. ülkeyi savaşla alma derdi yok artık. mühimmat parasına arsa almak daha az uğraş istiyor.

  • angelofdeath  (09.08.12 11:14:58)
cok sey yazdim sonra sildim turkiyede hersey okadar bozuk ki is yapacak adam degil tanidik getiriliyor heryere ufak bir odaciliktan tut en kritik yerlere kadar bu boyle en basit ornek osman pamukoglu neden emekli edildi cok basariliydi gkurmay baskani olsa ne olurdu en azindan teror belasi olmazdi boyle dusun.

bizi batiran ne akp ne baska birsey bizi batiran bizim osmanli kafamiz cunku biz boyle bir milletiz torpil bizim icin ekmek su gibi.

BU DURUMDAKI BIR ULKEYE KIMSE YATIRIM YAPMAZ BENIM PARAM OLSA BEN DE BURDA URETIM YAPMAM CUNKU BATIDAKI GIBI KURUMSALLASMA YOK DEVLETTE

BOYLE OLUNCA BUKADAR INSANI BESLEMEK ICIN TOPRAK SATACAKSIN CARESI YOK CUNKU GELIRIN YOK NAPACAN SATMAYIP GELIR GETIREN KURUMUN YOK IHRACAT YAPAN MADEN VE TARIM DISI YUKSEK TEKNOLOJI OLARAK YOK ASELSAN FALANSA HIKAYE O BASKA BIR DAVA
  • iplikci  (09.08.12 13:30:28)