Ipad alacağım, yardım!

Merhaba,

Ipad almayı düşünüyorum ama önüme zibilyon tane seçenek çıktı ne yapacağımı bilemedim.

Alternatifler şöyle :

www.hepsiburada.com

www.turkcell.com.tr

www.avea.com.tr

Bunun dışında ipad 2 alırsam pişman mı olurum, 3 mü almalıyım? Bir de taahhütlü almak mantıklı mı yoksa tek başına cihaz alıp internet paketini ayrıca ödemek mi mantıklı?

Şimdiden teşekkür ederim.

nasıl kullanacağına bağlı. ipad 2 ile ipad 3 arasında performans arasında çok büyük fark yok. a5x biraz daha hızlı ama. ama ipad 3'ün ekranı uğruna ölünür yani. cam gibi böyle ya tarif de edilemiyor ki. ayrıca ipad 2'nin kamerası 1 mp bile değilken 3'ün 5 mp. her ne kadar ipad ile foto, video çekmek absürt kaçsa da önemli olabiliyor. ipad 2 720p, ipad 3 1080p çekiyor videoları. ben ipad'i "hobi" olarak aldım. çok hoşuma giden bir aletti çünkü. o yüzden oyunlarda falan en iyi zevki almak için ipad 3 aldım. ama iş için falan kullanacaksanız ipad2 de gayet işinizi görür. ama almadan önce bi mağazaya gidip ipad2 ile ipad3 ekranı arasındaki farka bakın.

  • shyz0re  (08.08.12 20:13:52)
Kesinlie ipad3 al. Goruntu kalitesi inanilmaz hele dslr ile cektigin fotolara bakmak istersen super oluyor.

  • tan vakti  (08.08.12 21:38:27)
aga ipad 3 ekranına bayılanlar sony'nin ekranın görmemiş demekki.

  • para var huzur yok  (08.08.12 22:07:09)