[]

vodafone kullananlar

interneti hızlı mı bu hattın? bir de başka bir hattan geçiş yapsam ne gibi avantajları var acaba? teşekkürler
 
Turkcell'e geçersen kaliteli, interneti çok hızlı. Ancak pahalı.

Avea'ya geçersen çekim gücü daha düşük. İnterneti Turkcell'e göre yavaş. Ama ortalama olarak hızlı bir bağlantıya sahip. Fiyatları çok iyi. Ben avea'dayım, memnunum.
  • himmet dayi  (07.08.12 12:01:37) 
i.imgur.com
i.imgur.com

edit: aceleyle yolladım da az önce test yaptığımda bu şekildeydi sonuçlar..
  • buzzlightyear  (07.08.12 12:05:08 ~ 12:56:33) 
@buzzlightyear

vodafone mu bu?
  • himmet dayi  (07.08.12 12:14:12 ~ 12:14:22) 
kampanyaları araştırman lazım ama ben neredeyse 2 yıldır vodafone'lu iphone kullanıyorum internet sorunu yaşamadım. ayrıca çekim gücü de yanımdaki turkcell'lilere göre daha iyi.


  • yellow brick road  (07.08.12 13:43:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.