Hey şarkı!! Etrafın sarıldı! Teslim ol!!

Arkadaşlar bir şarkı arıyorum. Power FM'in 2004 yazında çıkardığı Power Hits 2004 ya da Summer Hits 2004 albümünün (albümün isminden tam emin değilim ama yılından eminim)şarkı listesi lazım bana. Bu şarkılar arasında benim aradığım şarkının olduğuna inanıyorum. Albüm hareketli şarkılardan oluşmaktaydı ve clubber tarzdaydı. R&B, Rap şarkı filan yoktu yanlış hatırlamıyorsam (yine de %100 emin olamıyorum). Albümdeki bazı şarkılar şunlardı: BENNY BENASSI PRESENTS THE BIZ - NO MATTER WHAT YOU DO, ROYAL GIGOLOS - CALIFORNIA DREAMIN filan.. Şimdiden teşekkür ederim...

benny benassi - hit my heart

futureshock - on my mind

tiesto ft. bt - love comes again

carolina marquez - the whistle song

bunlar mı mesela
  • tales from the south  (07.08.12 00:50:14)
ben de çok aradım bulamadım ama metro tv vardı o zamanlar muhtemelen aynı şarkıları arıyoruz. california dreamin vs oynuyordu tvde.

  • bass solo take one  (07.08.12 00:54:25)
(bkz: 2004 yılı yabancı radyolarda çalan şarkılar)

belki yardımı dokunur. power fm hitleri var burda.
  • royal  (07.08.12 00:56:53 ~ 00:57:16)
bu da var

www.pclabs.com.tr
  • tales from the south  (07.08.12 01:06:42)
@tales from the south sanırım carolina marquez de vardı sanırım?? bana, radyonun o yaz çıkardığı albümlerin şarkı listesi olsa ben teker teker şarkıyı dinleyip bulmaya çalışacağım. yeter ki elimde bir deneyebileceğim isim olsun. @royal o başlığı denedim. hatasız kul olmaz, gözden kaçmadıysa orada yok aradığım şarkı ve rap müzikten, R&B'den gına geldi :)

  • bilmemkacincinick  (07.08.12 01:29:55)
o album elimde vardi, ankaradan tasinirken kayboldu gitti... :/

  • graftversushost  (07.08.12 02:05:55)
bence power fm'e mail atmayı dene.

  • royal  (07.08.12 15:38:57)
@power adamlara mail de attım. salladıkları yok!

  • bilmemkacincinick  (07.08.12 16:14:59)
bu album mu?

www.hepsiburada.com
  • juice3  (07.08.12 16:21:24)
@juice maalesef bu albüm de değil. dün arkadaşımla kontrol ettik.. slow şarkılar bulunuyor o albümde...

  • bilmemkacincinick  (07.08.12 16:40:59)