cildirmak uzereyim Microsoft Office 2010 starter

off sistemle gelen office 2010 starter i kullaniyodum, bugun microsoft project manager indirdim trial, onu yukleyince hem starter patladi, hem de project manager calismadi, simdi starter i 5 kere sildim kurdum sildim kurdum ama aciliyo ve licensing problem diyip kapaniyo cildiracam nasil claim edicem edicem bende starter oldugunu?
sistem back up yaptim bi hafta onceye, genede silik gozukuyor, silersem diyoki click2run problem, sonra microsoft dosyasi icinden yukluyorum, bu sefer aciyo ama hemen diyoki licensing problems, cildirmak uzereyim yardimi dokunan olabilirse sevinirim bilgisayari parcalamadan once
Windows 7 64 bit -Dell Precision lap top
Edit: Amacim Microsoft Office i calistirmak cunku sirket bilgisayari, baska bir program kullanmayi bende biliyorum ancak su an soz konusu deil cunku sirkette office kullaniliyor

eğer sadece bir ofis programı kurmaksa amacın libre office kur kullan, ms office nin aynısı hem de beleş.

  • nurigagarin  (06.08.12 21:25:25)
authorizer yada activatorlar var torrentte. office activator vs die arat çıkar.

  • ayiadam  (06.08.12 21:29:18)