Nerden bacon buluruk gençler?

şu ramazan ayına tepki için domuz eti yiyen ateist başlığındaki video'yu izledim de, burnumda tüttü şerefsizim.

restoran falan değil, para harcattırmayın şimdi, market olarak nerde buluruz?

edit: yer istanbul (avr)

bacon şu salam gibi incecik olan şeydense carrefourda domuz bölümü var. ama ben geçen gün bi yerde domuz eti yetim böyle videodaki gibi bisiydi ama minik minik ne olduğunu bilmiyodum da süperdi ondan al :p
videodaki makarna suyunun kasenin içinde sofrada ne yaptığını da hiç anlamadım

  • neira  (06.08.12 13:27:35)
şarketürilerde veya büyük migros'larda bulabilirsin

  • aynen kovalaynen  (06.08.12 13:31:02)
fulya real.

  • kompisko  (06.08.12 13:31:32)
real'de var ankara'da.
yabancıların çok yaşadığı semtlerde rahatlıkla bulunuyor.

  • kayranin kedisi  (06.08.12 13:31:53)
ince kalın her türlü ya :) bakarım carrefour'a gidince.

bir de ben utandım ya, bira döküşü, çatal bıçak tutuşu... hatta dökemeyişi, tutamayışı.. japon anime karakter ismi gibi oldu yela.
  • nezaretten taharet  (06.08.12 13:32:23)
bence kendin alıp yapma, %90 güzel yapamazsın, zaten süper bir tadı yok. git iyi yapan bir yerde ye.

  • noluyo yaa  (06.08.12 13:42:32)
büyük marketlerde domuzeti bölümleri var ama çok pahalı oluyor
kilosu 100 civarında bulursun bence

  • joepiscopo  (06.08.12 13:54:44)
macrocenter

  • grandmasterc  (06.08.12 14:53:01)
kozmaoğlu, tem'den talimhaneye giderken benzincinin yanında.
fiyatları çok makul, içerisi tertemiz, ameliyat yaparsınız.
sahipleri de çok efendi, düzgün insanlar.
google'da aratırsanız, hem haritası hem de fiyatları çıkıyor.
  • cedilla  (06.08.12 16:01:25)