Notebook Soğutucu / Hangisi

Hali hazırda logitech N100 soğutucu kulanıyorum fakat alet plastik ve kendini zor soğutuyor. www.bimeks.com.tr

Şimdi ben yeni bir soğutucu alayım dedim 2 ürün arasında kaldım. Biri ucuz diğeri pahalı. Ucuz alıp da tekrar başım ağrısın istemiyorum ama pahalısı da pahalı yani. Fiyat performans bakımından mantıklı bişey bulamadım. Yardım ediniz hangisini alayım ne yapayım?

www.hepsiburada.com

www.vatanbilgisayar.com

abi bu soğutucu olayları komple yalan. klima varsa bi plastik boruyu oradan çek bilgisayarın fanına bağla. öbür türlü zaten direkt olarak bu fanlar laptop un altında kalıyor yani arada hiç mesafe bırakılmamış, öyle olunca da pek soğutma filan yapamıyor. ama illa alacam dersen ucuzunu al bence

  • hacer ul esved  (06.08.12 13:11:13)
Sana önerim ucuz ama fanı büyük birşeyler alman.Aynı yanılgıya ben de düştüm ve gidip 70tl lik ürün aldım,4-5 ay sonra fanı bozuldu.Sinirlendim gidip ucuz basit ama büyük fanlı metal birşey aldım gayet iş görüyor...
Şuan kullandığım böyle birşey bak urun.gittigidiyor.com
bunlarda hava boşluklarını ıskalama diye bir durum da yok çünkü fan ortada ve büyük.Diğerlerinde fan sayısı ne kadar fazla olursa olsun hava boşluklarına denk gelmediği sürece pek bi etkisi olmuyor...
  • yqzkrttpli  (06.08.12 15:47:54 ~ 15:51:55)
Boyle bi sey de var masaustu icin:
www.teknosa.com

  • hsyn  (06.08.12 17:54:14)