Araba alacağım- bu nasıl iyimi?

www.sahibinden.com

f/p açısından iyi midir? chrysler hastasıyım bu arada...

otomatik, 2.4. ne kadar yakıyor onu öğrenin. türkiye'de yaşıyoruz. biz bunları kitaplarımızda hep yazdık.

chrysler ben de severim cabrio olduğundan mıdır nedir hoşuma gitmedi.

önden çekiş ise gerçekten. hiç değmez. keyif arabası da olamaz.
  • snatch  (06.08.12 01:02:13)
bence alman veya jepon arabasi al, VW opel toyota honda vs.
american arabalari tek tip olarak iyi

  • samiabi19  (06.08.12 01:07:24)
yedek parça sıkıntısı yaşarsın.

  • Şizofren  (06.08.12 01:07:36)
çok yakar o araba

  • somethinginthewayshemoves  (06.08.12 01:10:11)
yedek parça-yakıt-ikinci el sıkıntısı var ama ben seviyorum hoşuma gidiyor hastasıyım diyosan al bence bende alfa 159 hastasıyım param olsa alırım bakmam pek fiyat performansa ikinci el parça sıkıntısını takmam bi tek yakıtı düşündürür ne kadar zengin olsam da kendinde bitiyor gibi biz ne desek boş

  • zararsızsoy  (06.08.12 01:14:46)
Fabrika verisi yakıt tüketimi 13,2 lt / 8,2 lt görünüyor, bence çok.Fabrika verilerinin düz yolda, aracı zorlamadan ve tek kişi ile sürüşteki yakıt tüketim değerlerinin olduğunu hatırlatırım.Fabrika verilerini yakalaman çok zor.

Motor hacmi 2400 cc imiş.Vergisi can yakar.

Chrysler ülkemizde çok yaygın değil, yedek parçasını bulman zor olur ve pahalıdırda.Piyasası fazla olmadığından satarken zarar edersin.

Cabrio bir otomobil arıyorsan bmw z4, audi tt, mini cooper cabrio ya bakabilirsin.
  • angina pektoris  (06.08.12 01:21:37)
chrysler hastasıyım demişsin ama bu araba resmen çirkin!

  • kayranin kedisi  (06.08.12 01:22:39)
bu araba dönemiyor. dönüş çapı 12 metre miydi neydi. sıkıntı yaşayabilirsin.
hem çirkin hem de çok yakar yine bunlar söylenmiş tabi

  • dieselsingle2  (06.08.12 01:56:38)
chrysler hastasıyım ama tek kapı gitmemiş sanki arabaya, bi de citroen c3 1.4 tiptronik kullanıcısı olmama rağmen çok yakıyo diyorum. emin ol bu duble yakar benzini skıntı olur

  • metehan01  (06.08.12 03:24:53)
otomotiv sektöründe olan, teknik bilgisi olan kişilerden alacağınız bilgi daha güvenilir olacaktır.

  • holy diver  (06.08.12 14:58:14 ~ 15:04:03)