[]

duyuru kategori ya da yazar bazlı engelleme ?

Böyle bir özellik olsa nasıl olur?

Bazı mal değneklerinin gönül işlerinde posta yediği sevgilisi ile ilgili aynı soruyu onlarca kere sormasından, pipim şişti, ya başı morardı lan olum bunun nesi vardır, ya da lan olum bakın tipim nasıldır tarzı komüniteye bir bok katmayan soruların görmek istemiyorum, muhtemelen başkaları da görmek istemiyordur. Hatta benim duyurularımı görmek istemeyen de vardır.

Ya bölüm bazlı engelleme gelsin anasayfada gözükmesin, ya da engellediğimiz kişilerin duyurularını da görmeyelim.

İş yerinde (+18) çükümün başı şişti yeaa bi baksanıza diye kocaman başlıklı sorular sıkıntı veriyor bana çünkü

 
güzel olur +1


  • henrychinaski  (05.08.12 19:06:35) 
evet misal bazı gerizekalılar var adamlara diyosun ki arkadaş benmle muattap olma cevap verme bana karışma ama yok dingil herif illa gelip soruna cevap falan yazıyo. mal çok.


  • rentts  (05.08.12 19:24:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.