[]

Sinav oncesi yarim Dideral

selam,
onemli bir (heyecan yapan) hesap-kitap gerektiren yazili sinav oncesinde yarim dideral alinip rahat rahat sinava girilebilir mi yoksa ters tepip zarari mi olur? 
tensinor yarım al. dideral non selektifdir. bilişsel işlevlere de etki eder. gerçi tek sefer yarım doz ama. sen gene de tensinor yarım al.


  • ahmet sourtimes  (05.08.12 15:38:34) 
aşağıda bahsedilen ilaçların tümünde sedatif (uyku verici) etki yaratıcı türevsel hammadeler mevcuttur, evet rahatlama sağlarlar ancak !!! zihinsel ve bazen fiziksel aktiviteler sırasında ( sınava girmek, araç kullanmak,makine başında çalışmak vb gibi )çok tehlikeli olabilirler, yani otonom ve periferik sinir sistemini etkileyen bu gibi ilaçlar sizin bahsettiğiniz durumda kullanılmamalıdır..


  • ilkay82  (05.08.12 20:30:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.