bostancı - atatürk hava alanı ulaşım

Selamlar,

Bostancı e5 tarafından hava alanına ulaşmam lazım bavulumla. Yol masrafını çalıştığım şirket karşılıyor ama çok da abartmak istemiyorum. Kullanacağım araçtan fiş alabilmem gerekiyor ki masraf falan yazabileyim. Seçenekler şunlar

1-) Kozyatağına kadar taksi, sonra da havaş (17 tl), bunların verdiği ufak sarı fişleri şirket kabul eder mi bilmiyorum. 10 + 17 = 27 tl

2-) www.securedrive.com.tr hizmetini 50 tl ye kullanabilirim ama bu adamlar fiş veriyor mu bilmiyorum, bir de rezervasyon için geç mi kaldım onu da bilmiyorum.

3-) Sanırım havataşlarda akbil falan geçiyor o yüzden bu adamlar fiş vermezler, bir işime yaramaz.

Hangisini kullanmak en mantıklı? Gönlüm 2 den yana ama işte rezervasyon ve maliyet durumlarına takıldım. Aklıma başka pratik yöntem gelmedi.

bonus soru

4-) Cumartesi gece 1'de hava alanından yine fiş fatura karşılığı bostancı tarafına en rahat dönüş nasıl olur? Havaş bulabilir miyim hava alanından?

edit: taksi 80 kağıt

valla zamaninda havas biletinin ucretinin odendigini gordum, zaten havasi odemeyen taksiyi hic odemez mantiken.

  • mavicorap  (04.08.12 20:05:36)