dövme yaptırmak istiyorum.

Arkadaşlar "ordo ab chao" deyimine bayılıyorum hatta vücudumda taşımak istiyorum. Sizce nasıl olur? Olursa font falan nasıl olsun, nereye yaptırayım? İlk kez dövme yaptıracam fikirleriniz benim için çok önemli.

koluna

  • keltikfrost  (04.08.12 14:11:20)
comic sansla kola ya da tam sırta ensenin altına

  • bonjurkes  (04.08.12 14:13:31)
dovmeyi bilmem ama bence en igrenc fonttur comic sans, hatta bak soyle;
www.google.com.tr
gordugun gibi comic sans deyince nefret global olarak fiskiriyor.
  • mavicorap  (04.08.12 14:16:49)
comic sans zaten düşünmüyorum ama acil fikirlere açığım.

  • bedbed  (04.08.12 14:20:31)
el yazısı kesinlikle

  • bandodakimajorkiz  (04.08.12 14:22:25)
kalın küçük harf düz yazı ile kolunun iç tarafına yaptır hacı.

  • seyduna6687  (04.08.12 14:36:43)
benim dovme konusunda kisiel gorusum cok gorunur yerlere yaptirmamaktan gecer, yani bir sort ve askili bile giysen kapanacak sekilde olmalidir, ama tabi mesleginizi ve gelecek planlarinizi bilmiyorum. turkiye'de su anda dovme cok moda ama elbet bu moda gececek, yani ilerideki pozisyonunuzu cok cok iyi dusunun derim, dolayisiyla sadece sizi yakindan taniyan insanlarin gorecegi yerlere yaptirmanizda fayda var. mesela gobek deligi cevresine sanki yuzuk gibi yazdirabilirsiniz. kadin erkek herkeste hos durur. olumlu tarafi da sizi hep formda olmaya tesvik eder. cunku fit olmayan vucutta dovme cok kotu duruyor. dovme yapan bir arkadasim var, kendisinin hic dovmesi yok, neden diye sordugumda, yaslaninca olan goruntusune dayanamadigini soyledi. bunlari iyi dusunun derim.

  • mavicorap  (04.08.12 15:43:37)