C++ basit bir sorumuz

www.functionx.com

header file'ın sonuna #endif eklememişler. ekliyoruz. ordaki sorun çözülüyor ama main file da ala 'Cube' ü tanıyamıyor. ben bunu bilmiyorum diyor.

sorunu algılayan mutlaka vardır burada?!

alla alla niye bu soruya cevap gilmiyir.

  • sparkle kiddle  (03.08.12 23:27:08)
kodda bir sorun yok. Muhtemelen aktarirken bir problem oldu veya derlerken hata yapiyorsun.

  • irobotist  (03.08.12 23:41:12)
kodda bir sorun yok derken; denedin mi acaba? zira #endif kafadan eksik zaten. aktarırken sorun yaşadığıma ihtimal ben de verdim ama nerde anlamadım..

  • sparkle kiddle  (04.08.12 00:04:45)
#endif eksik degil, copy paste i eksik yapmissin. evet denedim.

  • irobotist  (04.08.12 00:23:44)
uvv olay bombaymışş. satır baya bir gidiyormuş. puntosunu 0.001 yapınca görebildim anca. çok teşekkür ettim.

  • sparkle kiddle  (04.08.12 00:25:08)