[]

rar dosyası açma

aynı şifreye sahip yüzlerce rar dosyası nasıl kolay oldan açılır? Bir programcık ya da winrar içinden bunun püf noktası var mı? bir dizi indirdim, şifreleri aynı. örneğin sezon01bölüm01part1,part2,part3,part4,, sezon01bölüm02part1-2-3-4 gidiyor böyle. onlarca dosya. muhakkak vardır kolay bir yolu, bir yardım:)
 
Kolay yolu var. Winrar'ı açın. Pencerenin sol altında anahtar işareti var (aşşadaki resimde kırmızıyla gösterdim), ona basın ve şifreyi oraya girin. Winrar'ın içinden rar dosyalarının olduğu klasöre gidin. Açacağınız dosyaların ilk partlarını seçip sağ tıklayın ve "belirtilen klasöre çıkart" diyin. Artık şifre sormayacaktır.

img98.imageshack.us
  • edge_nabby  (02.11.08 13:29:34) 
çok teşekkür ederim. derdime çare oldu.


  • adivar  (02.11.08 15:14:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.