stajın son gün sorunsalı

yarın son gün stajda.işten çıkarken nsıl bi vedalaşma yapsam ?

stres oldum ha

bütün kattaki herkesin elini tek tek mi sıksam napsam

uzun dönemli yaptiysan pasta filan alabilirsin.

kisa dönemliysen herkesle kisa bi konusma yapabilirsin, her birinin odasina, masasina bi ugra, karini al, mailini, telefonunu al bence.
  • serabetan  (02.08.12 22:21:36)
kısa dönemli de olsan bir baklava, ekler falan al.

staj dediğin şey geleceğine yatırımdır bak.
  • ninca  (02.08.12 23:00:40)
ne baklavası, pastası yahu. sen gidiyorsun diye onlar almalılar, pasta masta kesmeliler. bir şey yapmana gerek yok. herkesle vedalaş, teşekkür et, ayrıl.

  • girl in a coma  (02.08.12 23:07:57)
bir şey alma. yazdığını yap, staj süresince iletişim halinde olduğun kişilerin elini sık, teşekkür etmen gereken kişilere teşekkür et.

  • boshi  (02.08.12 23:22:11)