Bostancı'daki Club Sporium'a giden var mı?

Nasıl bir yerdir, pahalı mıdır vs gibi konularda bilgiye ihtiyacım var. Yüzme kısmını düşünüyorum özellikle.

halı sahası falan pahalıydı bir hayli.

  • sensible soccer  (02.08.12 14:22:16)
Havuzu tiklim tiklim oluyor, millet cocugunu da getiriyor.
Spor aletleri de hep dolu oluyor.

  • yilmazyildirim  (02.08.12 14:25:15)
bildiğim kadarıyla yıllık üyeliği yaklaşık 3.000 lira. güzel bir yerdir , bissürü karı kız vardır. tanışıp arkadaşlığını ilerletebilirsin. bildiğim kadarıyla bir tek halı sahalar üyeliğe dahil değil.

  • muslimovic  (02.08.12 14:54:53)
Zamanında gelirsen boş olur. Mesela haftaiçi öğle saatleri, haftasonu gibi. Gelen insanlar genelde haftasonu içmeye gittikleri için boş oluyor haftaiçi de çarşamba perşembe cuma. İki katlı, üst kat hep boş. Yüzme genelde idare eder durumda olur çok boş da değil aşırı dolu da değil. daha fazla bilgi lazım dersen mesaj atabilirsin.

  • yeni dunya duzeni  (02.08.12 15:43:05)