ev mülakatı/görüşmesi

şimdi yarın sabah bir şirketten eve gelecekler. ev halimi görmek için. sabah da yangın çıktı evde aq. götüm çıktı temizleyene kadar. neyse şimdi ben yarın takım elbise giyeyim mi_? arkadaşlar bankalar ile görüşürken giymişler. ama aile evinde olmuş görüşme hep. bunlar öğrenci evine geliyor. sonuçta amaç ev hhalimi görmekse evde takımla dolaşmam kadar saçma bişi yok bence. uzun lafın kısası napayım panpalamasyonlar_?

kumaş pantolon çizgili gömlek çorap terlik. saçını başını da düzelt. çok da stres olma işin formalitesi gibi bişey bu eve gelip bakma olayı bence. sanki MİT'e alıyolar aq..

  • locco  (01.08.12 16:57:19)
keten pantolon ve gömlek

  • eleventh american esme has met  (01.08.12 16:58:04)
ev haline bakmaya gelmek de nedir hocam, özel değilse ne işi bu? Ne hakları var eve gelmeye?

  • aspoo  (01.08.12 16:59:10)
keten pantolon + yakalı polo tişört düşünmüştüm ama gömlek de var :D

  • ayiadam  (01.08.12 16:59:17)
müfettişlik özel bir şirkette.

  • ayiadam  (01.08.12 16:59:32)
ruba pantolon ve gömlek giy.

  • lepetitprince  (01.08.12 17:11:04)
ilk kez duyuyorum böyle bir denetleme. üstüme iyilik sağlık.

neyse kot gömlek cık karsılarına.
  • halitkin  (01.08.12 17:51:32)
abi langley' den mi gelecekler eve? o nasıl bir mülakat yahu,bana deseler evinize gelecez deyü, ya boş gelmeyin iki içecek kapın derim, ya da meclisimiz ne la alagavat derim.

abi ev haline geliyorlar, ben olsam dal taşak çıkarım, evde rahat olmayı seviyorum diye. ha sen resmi biriysen keten pantalon ve polo tişört en bi güzel ev şeysidir. adamlar; evde takım elbiseyle mi oturuyorsun diyebilirler.
  • galahad  (01.08.12 18:17:05)
türkiyeden bir tane kurum oğlum abartmayın. böyle yapan çok yer var.

  • ayiadam  (01.08.12 20:43:04)
ev halini görmek nedir? böbreklere dikkat et, bana normal gelmedi.

  • milk it  (01.08.12 23:04:09)
saçmalamayın lan öyle şey mi olur. işbankası ve iştiraklerinin yüz yıldır yaptığı olay bu.

  • ayiadam  (01.08.12 23:15:15)
böbreğe iştirak sezdim.

  • reyals  (02.08.12 00:28:08)
beyler şu an buz dolu küvetten yazıyorum. sırtımda dikiş izi var. ambulans yolda.

lan ne adamlarsınız ya. geldiler. yarım saat soru sordular. kimle yaşıyorsun, ailen kim, neden biz vs vs. sonucu da hemen söyledi. haftaya perşembe istanbulda son mülakata giricem.
  • ayiadam  (02.08.12 12:36:51)