Murat Boz'un sakali

bu zati muhteremin sakalinin faruk yigit inki gibi gur olmadigi asikar.
faruk yigit:
img373.imageshack.us
murat boz:
www.spordostluktur.com
www.gruphepsi.org

zorlasa bile top sakal buyutemez kendisi, ama sakali da yarim yamalak cikiyor. bu tur sakallara/sakallara sahip olanlara ne denir? seyrek sakalli disinda bilinen yaygin bir tanimi var midir? ya da köse gibi baska bir sey dendigi olur mu ?

sacma soru icin kusura bakmayin.

köse, hiç sakalı çıkmayanlara söylenen bir sözdür. bi onu biliyorum.

  • head  (01.11.08 16:09:13)
Uydurma gibi durabilir ama yarı köse, diye bir terim duymuştum.

Yer yer köse gördüm ama duymadım.
  • the bourgeois  (01.11.08 17:09:00)
Pete Dunville sakalı;)

  • late viper  (01.11.08 17:11:35)
piç sakalı buna uygun olabilir.nası piç bir meyve agacı orda burda alakasız yerde yetişiyosa piç sakalıda yüzde orda burda seyrek çıktıgı için piç sakalı tanımı uygundur.

  • yuceonder  (01.11.08 17:58:07)
johnny depp arkadas da bu kategoriye girer

  • goodbyecruelworld  (01.11.08 18:06:50)
efendim buldum, weak beard imis bu zati muhterem :) cevaplar icin sagolunuz.

  • comptrol  (01.11.08 18:28:58)