siteyi yapım aşamasında sayfasına yönlendirmek

elimizde sadece alan adı olan bi site var. ne kod ne bişey. bu siteye girdiğimizde yapım aşamasında sayfası görünmesi için ne yapmak lazım? host firmasına sorsak garip mi olur, nerden bulmak lazım?
bir de mümkünse şu kadar zaman kaldı gibi bi geri sayım olsunmuş.

bi test file la şağıdakini paste et, index.html olarak save et
host da ana foldera koy.

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
<head>
<title>Buraya sitenizin başlığını yazınız...</title>
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=ISO-8859-9">
</head>
<body>
<br /><br /><br />
<center>
<a>Yapım aşamasında</a></center>
</body>
</html>

edit ; anladığım kadarıyla geri sayac için yeterli bilgi seviyen yok hiç bulaşma , image ,png dosyaları falan uzun iş
  • magoria  (01.08.12 11:16:20 ~ 11:17:37)
yok bunu ya da geri saymayı kendimce yapabilirim de satın alınmış olan bi isim var sadece başka hiçbir şey yok. yani host'taki ana folder diye bişey yok ya da ben bilmiyorum nerde olduğunu ama yapmak istenen zaten ekrana sadece basit bi text yazmak değil. siteye girildiğinde yapım aşamasında sayfası görünmeli cüzi bi miktarda para da verilebilir. sanırım dns'i yönlendirmekle filan olabilen bişeymiş.

  • tepedeki psychedelic adam  (01.08.12 11:46:40)
hostun yoksa bunun için domain'i aldığın yerin domain parking hizmetini kullanabilirsin genelde bu park sayfalarında reklamlar olur ama park sayfasını modifiye ederek istediğin yazıyı gösterirsin eğer şirket o park sayfasını modifiye etmene izin vermiyorsa domaini tumblr gibi ücretsiz bir hizmete yönlendirmeyi deneyebilirsin

  • ne gerek var ki  (01.08.12 12:00:59)
hacı bunun eklentileri var. yükleyip aktif hale getiriyorsun. hangi cms üstüne kuruyorsan siteni ona göre.

  • zimniirade  (01.08.12 14:08:28)