Oyun Yükleyememe Problemi

Selam dostlar.

Malum adreslerden oyun indirdim bilgisayarıma. Ama oyun teknolojisinin biraz gerisinde kalmışım herhalde. İndirdiğim klasörün içinde zibilyon tane rar dosyası var. onun dışında da uzantısı ilginç ilginç şeyler var.

buna ne yapmalı da yüklemeli?

not: rar dosyalarının içinde iso dosyaları var.

caps: i48.tinypic.com

okunaklı bir caps atsan iyi olur.

  • tizi reftar olanin payine dagmen dolasir  (01.08.12 10:53:58)
winrar ile rar dosyalarının içindeki iso'ları çıkartıp (bkz: extract) daemon tools gibi bir programla o iso'ları cd/dvd player'ınıza disk takmış gibi okutabilirsiniz.

ondan sonrası oyunun nasıl sıkıştırıldığına bağlı. kimisini yükleyip crack dosyasını kullanmak gerekiyor (nasıl yapılacağı bir readme dosyasında anlatışmıştır) kimisi yükleme gerekmeden çalışıyor kimisi de crack dosyası gerektirmeksizin yüklendikten sonra kendiliğinden çalışıyor. onu keşfetmek size ve klasörlerin içindeki bir .nfo dosyasında yazanlara kalmış.
  • demcan  (01.08.12 11:00:03 ~ 11:01:26)
birinci rar dosyasini bir klasore cikart. bu sayede diger tum rar' larin icindeki dosyalar tek bir klasor icinde otomatik olarak acilacaktir. daha sonra iso dosyasindan bildigin bildigin yontemle kur oyunu. muhtemelen calisacaktir.

  • kratos  (01.08.12 11:00:03)