akbank - hesaptaki fazla para

selamlar.
2010 yılı mart ayında akbanktan kredi kartı çıkarmış ve hesap açtırmıştım.
hesabı hiç kullanmadım, ööyle duruyordu, kart bile almadım.
neyse geçenlerde maaş hesabı için farklı bir şubeden hesap açmam gerekti, dedim eski hesap zaten gereksiz. kapatın onu.
adam 25 tl var içinde, 2010 martta yüklenmiş para dedi. olmaz olamazz demelerime rağmen o 25 lirayı zorla verdiler bana hesabı kapatınca.

nedir bu para nerden gelmiş olabilir deyu meraklanıp duruyorum şimd.
fikri olan?

hesap dökümlerinden göremez misiniz?

  • orange coffee  (01.08.12 01:34:22 ~ 01:34:39)
kart ücreti falan ödediysen hesabına iadesi olmuştur, kredi kartına ödediğin + bakiye hesaba aktarılmıştır.

  • Abraxass  (01.08.12 01:36:21)
hiç aklıma gelmemişti. hesap kapandıktan sonra nasıl öğrenirim ki?
manyak mısın ne kurcalıyosun da derler adama ama merak işte...

  • somethinginthewayshemoves  (01.08.12 01:36:42)
2010 da bir arkadaşıma 26 tl yollamıştım akbanka gitmemişti. benim olabilir.

hocam şaka bi yana keyfini çıkar yirmi beş liranın ne olcak...
  • yatagants  (01.08.12 01:38:04)
@Abraxass kredi kartına hep asgari öderdim o dönem. bu da düşük bi ihtimal ama en makulu gibi.

  • somethinginthewayshemoves  (01.08.12 01:38:18)
kredi kartı borcunu yatırırken eğer "verdiğim miktar kadar borç öde" tarzında bir seçenek değil de "asgari tutar kadar öde" gibi işlem sonrasında borç ödediysen de olabilir. mesela 175 lira asgari kart borcun var. sen 200 lira makineye verdin. ilk bahsettiğime benzer bir seçenek ile de ödemeni yaptın. bu durumda atm sana 25 tl üstünü vermez, artan miktarı hesaba koyar.

  • ack3000  (01.08.12 01:39:18)