[]

zenci müziği

sevgili getto çocukları,
son zamanlarda ciddi olarak gangsta rape sarmış durumdayım ve bana bir kaç öneride bulunmanız pek tabi mutlu eder beni. şimdi gangsta olayını ben tam bilmiyorum ama istediğim soundı size dinletebilirim.

youtu.be

şimdi bu christian rap oluyor galiba ama soundtaki agresifliği görüyorsunuz dimi. böyle bir şey arıyorum ben. mümkünse, dünya çapında tanınmayan zenci abilerimizden olsun.

 
@sick dude çok teşekkür ederim görüp öneride bulunmuşsun. ama biraz daha sert bir şeyler arıyorum yani rapçi abimiz kavgaya başlar gibi konuşacak aynı zamanda arkadan baslar ona eşlik edecek.


  • dirildimde geldim  (30.07.12 22:36:47) 
www.last.fm
Buradan gerekli sanatçılar hakkında bilgilenebilirsin.

  • james choice  (30.07.12 22:49:03) 
www.youtube.com

tanınan zenci ve beyaz abilerin oluşturduğu bir kombinasyon ama güzeldir.
  • dead and broken  (30.07.12 22:55:26) 
hopsin die bi' eleman var. "ill mind of hopsin" falan diye de geçer ismi. yeni nesil sağlam zencilerdendir.

edit: geçenlerde ben de yeni nesil sağlam rapçilere merak saldıydım. playlistim: www.youtube.com
  • henrychinaski  (30.07.12 23:17:50 ~ 23:19:45) 
@dead and broken ooo bu iyimiş ben buradan yola çıkar bulurum kendime göre bir şeyler teşekkürler.


@henrychinaski
ben bu playlisti sömürürüm çok teşekkür ederim. Death Grips - Guillotine tam aradığım müzik.
  • dirildimde geldim  (30.07.12 23:43:10) 
tupac dinle


  • giggs  (30.08.12 16:29:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.