yaş problemi

merhaba sevgili duyuru sakinleri,
benim şöyle bir problemim var 15 16 yaşımdayken herkes beni büyük zannederdi. 18 yaşıma kadar hiç bir alkollü mekana girmede hiç bir saatte problem yaşamışlığım olmamıştır. gel gör ki yaşım oldu 21, 22 insanlar beni küçük zannetmeye başladı. nasıl bir şey oldu anlamadım. benjamin button olabilir miyim? küçükken büyük gösterip büyüdükçe küçülen var mı aranızda başka?

olur öyle , gercekte olabilir , size öyle aksettiriyo da olabilirler kendinizi kötü hissetmeyin diye.

belki, erken ergenlige girip gec cikmis olabilirsiniz.

benjamin button degilsiniz yani.
  • serabetan  (30.07.12 19:50:50 ~ 19:51:03)
ben, ve daha pek çok kişi. Oluyor öyle takma
Ben 29'um 9 senedir yaşıyorum bu olayı

  • niye ama  (30.07.12 19:50:53)
Boy falan erken attıysa, sakal erken çıktıysa oluyor. liseye girdiğimde 185'tim ben, doğal olarak kimse 13 yaşında demiyordu :p.

ama diğerleri gibi boy atmıyorsunuz, sakal çıkıyorsa aynı oranda çıkmıyor. eşitleniyor bir noktada. yüz de olgun durmuyorsa küçük diyebilirler belli noktadan sonra.
  • noluyo yaa  (30.07.12 19:54:57)
ulan ben de tam tersiyim ha. 18 yaşıma 4 saat kala çay bahçesinden kovulmuştum ben. neyse ki şimdi 20 falan olduk çıkartıp gösteriyorum kimliği.

bırak küçük zannetsinler. sorun yok.
  • empty blank  (30.07.12 19:59:06)
ehliyet gösteriyorum adam onu bi saat inceliyor resme bakıyor bana bakıyor. sonra bi bakıyorum 16 17 yaşında kızlar sırıta sırıta geçiyor. hayır minyon bir insanda değilim. öyle olsam ben 16 17 yaşındayken de böyle bir muamele görürdüm.

  • fosforlu cevriye  (30.07.12 20:26:44)
14ünde gömlekle girdiğin mekana 18inde seni şort üstü tişörtle sinekkaydı sakalla almıyorlar seni. geçmişteki gibi düşün, artistik kartımı göstereyim beyler bi saniye modalarında ol, bir de yaşına güvenip çoluk çocuk gibi gitme.

  • portmanto  (30.07.12 20:37:42)
bende de ayni durum var, cok kontrol ediyorlar boyle olunca. benim bu durumda olmamin sebebi cok fazla kilo vermem gerci...

  • rubiks cube  (30.07.12 20:40:52)
aynen benim de öyle oldu. anlam veremiyorum.

  • there is a light that never goes out  (30.07.12 23:53:31)
kadınların istikrarlı olarak gösterdiği sabit bir yaş olabiliyor.

20'den itibaren beni sürekli 29-30 zannederlerdi, şimdi 42 oldum hala 30 diyorlar. O zaman bozulurdum ama şimdi iyi geliyor.
  • cedilla  (31.07.12 00:51:17)
Bende de oldu öyle bir durum. Makyaj yapmamak, kilo almamak gibi etkenlerden ötürü oluyor.

  • tanterosa  (31.07.12 01:34:58)