Cereyanda kaldım, üşüttüm galiba. (ilaç tavsiyesi)

Selamlar, gece camı kapıyı açıp yatmıştım öyle. Cereyanda kaldım dolayısıyla, üşütmüş olabilirim. Evde tek yaşıyorum, hasta olursam rezillik. Tavsiye edebileceğiniz, ucuz -akşama alıcam ilacı sağlık ocağına yazdırmam mümkün değil- , etkili bir ilaç tavsiyeniz var mı?

katarin.

  • pelinn.  (30.07.12 18:49:52)
bu tür ilaçlar tavsiyeyle olmaz ama semptomatik tedavi için benical cold veya tylol hot. ateş varsa minoset. internetten tavsiyelerin endikasyonlarına bakmanı öneririm. özellikle yan etkilerine vs.

  • new way of life  (30.07.12 18:52:18)
@new way of life, aslında önlemek için istiyorum ilacı. şu an iyiyim, fakat sabah kalktığımda akşama doğru ben hasta olucam galiba hissiyatı vardı.

  • dead and broken  (30.07.12 18:54:45)
İlaç yerine vitamin alın. C vitamini.
Evde vitamin yoksa, yeşil biber yiyiverin.Üç burun olur, çarliston olur.
C vitamini bol gıdalar tüketin. Bir de bol su için.
  • wenge  (30.07.12 19:03:56)
wenge +1
vitamin, bol sivi, dinlenme

  • mavicorap  (30.07.12 19:14:36)
Bağışıklık sisteminizi desteklemek için immunex tavsiye ederim. Yatağa düşmenizi engeller.

  • purusha  (30.07.12 19:49:00)
önleyebilecek bi umca var. diğerleri hastalık oluştuktan sonraki semptomlar için. onun dışında da vitaminler ve bağışıklık sistemi desteği belki iyi olabilir. varsa adaçayı falan içmek limonlu limonlu iyi olur. geçmiş olsun.

  • merena  (30.07.12 21:28:41)
ıhlamur art ıyatıp terleme
nane limonda olabilir

  • seyyar satıcı  (31.07.12 00:54:36)