Düz Taban - Spor Ayakkabı Sorunsalı

Geçen gün, koşu sonrası diz ve kaval kemiğimde oluşan ağrılardan ötürü doktora gittim. Doktor bende hafif düz tabanlık olduğunu, ökçeli ve ayak girintisi yüksek bir spor ayakkabı kullanmam gerektiğini söyledi. Bu tanımlamaya uygun bir koşu ayakkabısı tavsiye edebilecek olan var mı? Hepsi aynı değil mi bunların kardeşim?

düz tabanlık ciddi bir sorun.imkanınız varsa bir ayak cerrahisi merkezine gidiyorsunuz ayağınızın haritası girinti- çıkıntıları hesaplanıyor ve size özel bir tabanlık tasarlanıyor. onu her ayakkabınızın içine yerleştirip kullanabilirsiniz . geçmiş olsun

  • wool gathering  (30.07.12 18:33:38)
koşu ayakkabısı tavsiye etmiş bence. onu kastetmiş yani.
şunun gibi:images.gittigidiyor.com
bundan olmayacak yani:www.delinetciler.net
  • unalub  (30.07.12 18:51:41)
kifidis sanırım analizi yapıyordu merkezlerinde. bir de aynı analizi yapan scholl var.

  • new way of life  (30.07.12 18:54:22)
@unalub

Yalnız tam da "bundan olmayacak" dediğin ayakkabıdan kullanıyordum ha. Rengi bile aynı. :)
  • youkoso hitori bocchi  (30.07.12 18:58:55)
ağırlığı sadece tabana değil de topuğa da aktaran, yaylanan tarzda(hava boşluğu bulunanlar) ayakkabılar en ideali sizin için demek istemiş.

  • only  (30.07.12 20:17:27)