[]

yabancı üniversitelere kabul mektubu başvurusu

başvurmuzu gönderdik. yavaş yavaş hocalardan cevaplar gelmeye başladı. kimisi ben bi düşüneyim demiş, kimisi bu işlere ben bakmıyorum şuna yaz demiş. kimisi hiç işim olmaz hadi başka kapıya demiş.

lütfedip cevap yazanlara teşekkür mahiyetinde, ben sana döncem diyenlere de daha etkileyici bir şekilde bir teşekkür yazmak lazım. nası bişey yazsam ki?


 
programin,senin icin ne kadar onemli oldugunu belirtir bir sekilde resmi bir tesekkur etmek lazim.


  • nekodunlangafana  (30.07.12 11:15:33) 
Thank you for your interest...

Valla bol sıfırlı bir yardım çeki göndermiyorsan eğer yazdıklarının pek önemi yok. Uygun görürlerse kabul ederer.
  • bilan  (30.07.12 11:16:43) 
yabancı üniversitelere "kabul mektubu başvurusu" diye birşey yoktur.
kabul mektubu okula yaptığın başvurunun kabul alması halinde, okulun sana yolladığı şeydir.

tam olarak ne yoladığını ben anlamadığım gibi; mektupladığın hocalar da anlamamış. çünkü başvurular hocalara değil, okullara, okulların bu konu için ayırdıkları departmanlara yapılır. genelde international admissions office ilgilenir. bırak mektup yollamayı, başvuruyu doğru yere yapmamışsın. yardım eden birisi yok muydu yanında bunu yaparken? bir öğretmeninden/büyüğünden yrd. istesen?
  • fauxhumanitas  (30.07.12 12:00:55 ~ 12:01:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.