Lüks araç mı bize göre bir araç mı

Kına düğün v.s. için ekonomik durumu orta olan eş adayları olarak lüks araç kiralama olayına girer miydiniz?

Güzergah -->
Istanbul-Ankara
Ankara-Zonguldak
ZOnguldak-Ankara
Ankara-Istanbul

Lüks araçtan kastım da Mercedes C180. 3 günlük 450tl.

Kiralanır o paraya ama alamayacağım arabayı kiralayıp tatmin olmak da bi garip geliyor. Siz olsanız ne yapardınız?

450 lira vereceğime uçak bileti alırım herhalde.

  • kayranin kedisi  (30.07.12 00:17:39)
benim de öyle bir hayalim var. hiç de garip değil. kiralamanız hoş olur bence.

bu arada neymiş la o öyle. pahalı geldi bana :D
  • empty blank  (30.07.12 00:18:20)
yakit parasi sorun degilse kiralardim ben de c180. onun disinda mumkun mertebe en az yakit tuketimi olan bir arac secerdim. (uzun yol filan)

  • fader  (30.07.12 00:18:22 ~ 01:14:58)
Kiralayın gitsin, bir insan kaç kere evlenirki?

  • angina pektoris  (30.07.12 00:22:44)
ben görgüsüzlük olarak görüyorum. klasik arabalar falan oluyor onlardan kiralayın bari hem daha güzel oluyor.

  • royal  (30.07.12 00:25:18)
pek lüks değil c180 yahu o kadar çok da yakmıyor. pazarlık yapıp kirala gitsin. parası fazla

  • mr fusion  (30.07.12 00:27:31)
abi düğün falan olmak zorunda değil, bazen sırf 'ulan bu nası acaba' diye bir günlük araç kiraladığım oluyor. bence güzel bir şey kiralama sistemi, normalde olsa kesin alırım dediğim araçların çok dandik olduğunu falan fark ettim mesela. ayrıca 3 gün 450 çok ucuz. kiralarken sözleşme imzalayın ve sigorta ile ilgili hükümlere aşırı dikkat edin derim, üstünüze kalmasın.

  • roket adam  (30.07.12 00:40:58 ~ 00:47:24)
Neye göre parası fazla? Dandik B sınıfı araçların bile günlüğü 100 lira şu sıralar kurumsal firmalarda.

Ha, gidip kirli sakallı, bağrı açık adamlardan boş senetlere imza atarak kiralayacaksanız, zaten her şeyi göze almışsınızdır. Ona bir şey diyemem.
  • ahmetcan44  (30.07.12 00:42:37)
Abim tum kahrimizi cekti deyu broadwayimizi dugun arabasi yapmisti :)

  • marido  (30.07.12 01:11:36)