Kapali otoparka 245 tl vermek mantikli midir?

Ev moda barlar sokagi bitiminde, dolayisiyla sokakta koycak yer yok.

Acik otoparklar 250-300 civari fiyatlar verdi ama haftasonu sikinti olabilir dedi.

En uygunu, caferaga salonundaki kapali otopark gibi ama 250 tl de havaya atilmis gibi oluyor.

Bir de akmar daki var o da 250 ve daha uzak.

Var mi o civarda oturup da bisey onerecek.

Sitede yasamak varmis be.

nasil bulamazsin yahu.. ben hemen hemen her haftasonu arabayla gidiyorum oraya, moda nin hani ana caddesi var ya, o caddeye paralel bi arka sokaga park ediyorum, bosuna para verme bence, 5-10 dk cik fazla yuruyuver

  • gadlemler  (29.07.12 20:58:11)
tercih meselesi, eger cok koymayacaksa verilebilir

  • kamyonsans  (29.07.12 20:59:21)
süreyyanın yanında var, o 200dü yanılmıyorsam.

  • plainwalker  (29.07.12 21:06:44)
Sureyya cok yakin sayilir bize, hemen bir bakalim. Cikayim simdi.

@gadlemler. Ya bir senedir burda yasiyorum ve arabayla gelen tum arkadaslarim sovuyor nerdeyse :)

@sonucta benzin vs ile birlesince koyar elbet. Zengin olsam bile koyardi. Hos zengin olsam garajim olurdu.
  • la traviata  (29.07.12 21:11:07)
ev kiraliksa otoparki olan bi eve tasinin, eve verdiginiz kira+250 ile daha iyi bi yere gecebilirsiniz belki.

ev sizinse kiraya verin + 250 ekleyin otoparki olan yere gecin.

en azindan bi cözüm.250 lira 120€ filan , cok bence.yilda 1440 € para vapar.

ayrica araci satip benzin masrafi+park masrafindan kurtulursunuz bu da cözüm.eldeki parayi da yatirimda kullanir zengin olur otoparkli eve gecersiniz.

kisaca ben gecerken bi gördüm bu duyuruyu etmez diyorum , coh para.
  • serabetan  (29.07.12 21:13:22)
Ev kira, bi yil daha sozlesmemiz var seviyoruz ama bir sene sonra siteye tasinacagiz. Dolayisiyla otopark masrafi 1 sene. Bi de arabayi dun satin aldik, hemen satmak sacma olur.

  • la traviata  (29.07.12 21:33:52)
ben olsam vermezdim, oralarda arayınca bulunuyor.

  • slevinkelevra  (30.07.12 00:34:53)
ben bi kac ay kadikoyde yasadim, evin oldugu sokakta hic yer olmazken, iki sokak otede her zaman yer buluyodum. ama tabi 15 dk turladigim zamanlar da olmustu.
bence aksam gelislerde digisik ara sokaklara bi baksan bi sure sonra genelde yer olan bu nokta bulursun.
ama hem kafam rahat olsun hem de vakit + benzinden tasarruf ediyim diyosan otoparka koy arabayi.
bi de diger olasilik, fiyatini bilmiyorum ama IDO iskelesinin orda ISPARK'in otoparki var. Aylik fiyatini bilmiyorum ama Kadikoyde gordugum en ucuz otopark. belki bi 10/15 dk yurursun ama bence deger.
  • lamartin  (30.07.12 00:51:21)