şişen yataklar nasıldır?

Kullanan var mı? Ne kadara ve nerden almıştınız, rahat mı, kullanışlı mı gibi sorularım var. pompası içinden çıkıyor mu acaba hepsinin? sıcaktan bunalıp evin açık bir alanına geçmeyi planlıyorum. ne dersiniz?

rahat değil hafif sağa sola dönüypsun altından kaçı kaçı veriii

  • komutanlogar  (29.07.12 20:06:07)
2 katlı olanlardan onlar rahat ve kendinden pompalı oluyor genellikle (elektrikli)...

120 tl civarına rahat bulursun... pompaya dikkat et bazılarında olmayabiliyor, manuel pompalı alma zaten...

tek katlı manuel pompalı tek kişilikler var 30 tl civarına, onlar da idare eder 2-3 gün kullanım için...
  • nucleon  (29.07.12 20:07:14)
bir gece idare edecek biçimde yere yapıştırsak?

  • k4l3m  (29.07.12 20:07:32)
kalite sorunu var. geneli kalitesiz ve ufak bir tırnak darbesinde zarar görüyor.

  • orijinalinden guzel  (29.07.12 20:08:22)
onun yerine ikeanın açılıp tek kişilik yatak olan tekli koltuklarını düşünmenizi öneririm.
şişme yatakların içi hava dolu olduğu için bedeni desteklemiyor. deniz yatağı gibi aynı.

  • LORDS  (29.07.12 20:12:03)
bir gecelik lazımsa nasıl olduğu farketmez heralde. konfor da aramıyorsanız deniz yatağı üstüne çarşaf işinizi görür bence.

  • saygilarefendim  (29.07.12 23:32:15)
koçtaştan baktım, 30la 130 arasında değişiyordu fiyatlar. bir tane de teşhirde vardı, fena değil gibime geldi konforu.. bir gecelik değil aslında,bir ay falan kullanırım.

  • k4l3m  (30.07.12 00:27:50)
120 tl civarı almıştım, çok rahatsız. 2-3 gün idare eder.

  • slevinkelevra  (30.07.12 00:35:55)
ben iki katli ve cift kisilik olaninda bir 10 gun kadar uyudum bence gayet rahatti, devrilme falan da olmadi, hatta baya bunda oturup gun icinde tv seyrettik falan, yani gayet rahatti, bir kere sert bir materyalden yapiliyor yani oyle tirnak darbesiyle falan delinecek gibi degil. motorlu pompasi vardi dolayisi ile 2 dakka sisirelebiliyordu. ama markasini falan bilmiyorum, arkadaslarin misafir cozumu idi.

  • mavicorap  (30.07.12 08:56:08)
sürekli gacır gucur ses yapıyor uyutmuyor insanı

  • bennerdenbileyim  (30.07.12 10:07:53)