sürükleyici dizi önerisi

prison break tadında, sıkıcı olmayan ve hikayesi ağır ilerlemeyen, bi sonraki bölümü iple çektiren, heyecan kasırgası dizi önerilerinizi alayım. bir de the wire çok övüldü, 4 bölüm bitirdim. hikaye ağır ilerliyor sanki. ilk bölümlerin böyle geçmesi normal mi? sabretmek gerekir mi? yoksa o da dizi mi?

suits izle.

  • noluyo yaa  (28.07.12 23:52:56)
true blood olabilir ya da dexter ikisininde yavaş ilerlediği oluyor tabi. Prison break gibi değil ikiside.

  • fifi  (28.07.12 23:57:01)
The Wire zaten ağır gider, Prison Break gibi vurdulu kırdılı değildir. PB'in daha sakini ama kesinlikle daha ciddisi için Oz

Hatta ne denmiş

cine 5te çarşamba akşamları yayınlanan, oswald hapisanesinde geçen, tüyler ürpertici dizi..
bu diziyi izlerken herşeye hazırlıklı olunmalı, insanı sinir krizlerinden titretebilio, yani bir dizide bi insanın suratına sçılabileceini düşünebilirmiydiniz, yada eşcinsel ilişkinin, uyuşturucunun, şiddetinin her boyutunun verilebileceğini. özel bir hapisanede yaşayan mahkumlar ve gardiyanların psikolojisinin çarpıcılığında kaybolmak için izlenesi. hayretler içinde müslümanları, zencileri, beyaz nazileri, italyanları her hafta evinize konuk edebilceiniz, şifresiz dizi.. tekerlekli sandalyedeki anlatıcı kardeşin bitiriş cümleleri ise öldürücü..
  • jesterdvine  (28.07.12 23:57:37 ~ 23:58:54)
the killing
www.imdb.com

biraz ağır ilerleyebiliyor ama baya sürükleyici ve bir sonraki bölümü iple çekiyorsun. 2 sezon. bir çırpıda bitiyor. finali sürprizli.

daha uzun soluklu dizi olara "dexter" önerilebilir.
  • ermanen  (29.07.12 00:01:51)
Eğer seyretmediysen "24'ün" bütün sezonları derim.

  • foxmulder  (29.07.12 00:46:08)
breaking bad.

  • vedatchilipeppers  (29.07.12 00:56:42)
ben prison break'ten sonra nip tuck, dexter, fringe gibi dizileri beğenmiştim.

prison break gibi bir şey istiyorsan elbette ki oz diyeceğim ben de.
  • historien  (29.07.12 12:40:52)