antalya altınkum gezilecek yerler

Tatil
için Antalya Konyaaltı Altınkum Mahallesi'ndeyim. Buralara yakın
gezilecek nereler vardır? Gece kulübü tarzı değil de daha çok
sakin-doğal, yeşilliği olan mekanlar arıyorum. Araç yok, ulaşımı toplu
vasıta ile sağlayacağım... Bisiklet ile uzun yol da yapabilirim. Tamamen yabancısıyım ve ilk defa geliyorum,
Bir de buralarda bit pazarı tarzı, eski eşyaların satıldığı yerler var
mıdır?

Çok beklentin olmasın.En yakın yeni açılan Nashira park var. Akşam yemeği yiyebilirsin. Hafta sonu bisikletçilere takılıp sabah kahvaltını Çakırlar'da yapabilirsin. Ya da Sarısu tarafında iyi bir hafta sonu geçirebilirsin. Tek vasıtayla gidemezsin ama düden şelalesini görmelisin. Antalya'da sakinlik doğallık adına en güzel yerdir ama bulunduğun yere uzak. Ulaşımı biraz daha zor olangeyik bayırı ve fesleğen yaylası da alternatifler arasında

  • doink  (28.07.12 00:56:12)