Galata Kulesi'nde Akşam Yemeği

Yıl dönümü için burayı düşündüm, sizce uygun mudur, gezmek dışında yemek amaçlı hiç gitmedim Galata Kulesi'ne?

Şimdiden teşekkürler

Restoranı, Galata Kulesi kadar güzel değil, yemekleri de eh işte.
Kuledibi'nde Kiva'yı tavsiye ederim, fiyatları fahiş değil ama inceden tuzlu..

  • pitcheuse  (27.07.12 12:57:35)
kule manzaralı bir yer kuleden daha iyi olur bence de, mesela anemon otelin terasındaki pitti.. ben gitmedim ama giden arkadaşlar beğenmişlerdi, bir araştırın isterseniz..

  • soyleolsayaboyleolsaya  (27.07.12 13:26:47)
o kasvetli ortamın içinde yemek mi? hiç gereği yok bence. @soyleboyle dogru demiş manzarayı gormektense içinde olmayı secmek mantıksız biraz.

  • jack n brooks  (27.07.12 13:56:56)
Öncelikle söyleyeyim; kendim senelerce önce öğle yemeği için gitmiştim. Yemek lezzetliydi ve mekan olarak da öyle kasvetli bir yer değildi. Şirketten bir arkadaşım akşam yemeğine yabancı misafirlerini götürüp pek beğenmişti sonrasında kendi eşi-dostuyla beraber orada yemek organize etmişlerdi. Orada sahne alan adamı öve öve bitiremiyordu. Adam enteresan bir tip, 70'li yıllarda las vegas'ta sahne almış ağzı laf yapan 20 küsur dilde insanlara laf atma kapasitesi olan renkli bir amcaymış, Ayşe Arman da vaktiyle röp yaptıydı kendisiyle. Hala daha orada mıdır bilmem. Fiyatları pahalıdır o düzeyde bir yemeğe göre, yemeğiyle değil konumu ve eğlencesiyle iş yapar. Bir de daha çok turist mekanı, yıldönümü için ben başka yerleri tercih ederdim.

  • SiyamkedisiZorro  (27.07.12 14:29:57)