Niye hep birşey eksik

Sevgi var , sağlık var. Ama para yok. Ya da bunun kombinasyonları.

Neden hep birşeyler eksik?

(bkz: doyumsuzluk)

  • ermanen  (27.07.12 02:46:29)
bilmiyorum ne kadar ilgini çeker:

Enfal/ 28- Ve iyi biliniz ki, mallarınız ve evlatlarınız birer imtihan aracından başka birşey değildir. Allah katında büyük ecir vardır.

Ankebut/ 2- İnsanlar, imtihandan geçirilmeden, sadece "İman ettik" demeleriyle bırakılıvereceklerini mi sandılar?
  • and justice erol  (27.07.12 02:46:34)
Hepsi birden olsa ne için yaşayacaktınız ki? Çok boş ve sıkıcı bir hayatınız olurdu.Sevgi ve sağlık hep sizde olsun, para kazanmak ve güzel harcamalar yapmak için koşuşturun.

  • grgn  (27.07.12 02:48:07)
(bkz: the sims) var şimdi yükleyip aç oyunu oyna bi güzel uğraş didin bir sürü şey almak iste ama sadece birine paran yetsin. hatta başka bir şey almak için onu satmak zorunda kal falan.. hemen sonra gir google'dan hile kodlarını öğrenip deli gibi para bas herşeyi satın al ve aldığın zevki ölç.

  • perloneth  (27.07.12 03:14:45)
insanın yaradılışında bu var çünkü.Bu dünyaya sefa sürmeye değil dert çekmeye geldik.

öyle olmasa, alemlerin efendisi, hepimizden çok sıkıntı çekermiydi hiç.
  • satıyorum sattım  (27.07.12 04:02:21)