Şu blazer nasıl dersiniz?

Evet Duyuru, şu blazer nasıl;

www.zara.com

ilk defa öyle örgülü gördüğüm için bana ilginç ve ilgi çekici geldi...siz ne diyorsunuz?

edit: blazer için başka marka/model önerilerine de açığım tabi ki =)

ben giymem. olmamış bence.

  • olkol  (27.07.12 00:22:23)
blazer kadrosuna değil de sonbaharda akşam çıkarken giyiveririm diyerek alınabilir

  • somethinginthewayshemoves  (27.07.12 00:25:36)
iyi de olabilir, olmayadabilir, kisiye yakisabilir ama fonksyonel degil.fena degil aslinda ama bi alex degil sonucta.

ondan olmamis diyorum juri edasiyla.
  • serabetan  (27.07.12 00:28:32)
güzel değil.

  • devilred  (27.07.12 00:28:32)
o ney la öyle. bizımla deyılsin

  • condom kurşunu  (27.07.12 00:30:59)
buradan nasıl sipariş veriliyor ki?

www.zara.com bunun grisini

ya da

www.zara.com

dirsekteki saçma şeyler çıkıyorsa bunu alacağım ben.
  • adriana go go go diyen adam  (27.07.12 00:36:31)
Adam ceketi taşıyamamış ki güzel dursun, hele şu düşük bel pantolon modası yüzünden görüntü iyice zevksiz.

  • saatgeceninonikisi  (27.07.12 00:38:37)
@adriana go go go diyen adam; açıkcası bende bilmiyorum ordan nasıl sipariş verilir, ki sanırım verilmiyor da. Sitede bi sepet fln göremedim hiç.
lakin plush blazer güzelmiş, beğendim onu..bi ara gidip canlı kanlı bakayım..

  • spider03  (27.07.12 00:42:40)
@spider Ref. 6861/439 yazıyor ya hani, zara'ya gidip onu söylememiz falan gerekiyor sanırım.

bir de o dirseklikler çıkar mı sence?
  • adriana go go go diyen adam  (27.07.12 00:50:09)
@adriana go go go diyen adam; evet, o şekilde işliyor olabilir. denemek lazım. ve belki iyi bi terziyle halledilebilir ama izi fln kalır mı bilemedim...aslında o yamaları beyaz yerine ceketteki kumaşın koyu grisini kullansalarmış çok güzel olurmuş!

  • spider03  (27.07.12 00:59:15)
çok güzel. bir ben bayılmışım galiba.

imza: hatıngız.
  • alınmayannick  (27.07.12 01:26:31)
çok güzel. harbiden çok beğendim. ben de sana soru sorayım o zaman; o fiyat sadece internet fiyatı mı? mağazada da bu fiyata mı yoksa? öyleyse gidip alıcam da internetten denenmeden alınmaz ya

  • ack3000  (27.07.12 01:44:48)
adamın duruşuna kanmamak gerek. göbeğin varsa, omzun geniş değilse ya da hafif kambursan vs hırka gibi bir şey olduğundan üzerinde hoş durmayacaktır. ama git dene. bu arada zara'da çalışan biri olarak söylüyorum, oradaki referans kodunu istediğiniz mağazayı arayarak stoklarında var mı yok mu diye sorgulatabilirsiniz. mağazaları gezmenize gerek yok.

  • bhelquist  (27.07.12 01:46:43)
gol değil hakim bey. mankende zaten eğreti durmuş bi de kolları kısa gibi direkt başarısız. ceket olarak kullanılmaz bu anca spor kıyafetle gider. herkeste de güzel durmaz bu. cık.

  • rakunzelll  (27.07.12 01:52:31)
olmamış. değiştir.

  • neysene  (27.07.12 01:58:17)
internet sitesinde gördüğünüz her ürün türkiyeye gelmiyor ne yazık ki =/
ayrıca şu anda zara'da indirim var. bişi bulmak imkansız. hadi diyelim buldun, bu sefer de bedeni yok.

@spider03 ceket güzel değil. ceket denmez hatta ona. hırkadır o hırka.
@adriana go go.. ilk linkteki güzel, hatta 2 gün önce palladium zara'da denedi arkadaşım, kendisi düzenli spor yapar ve çok düzgün omuzları falan var, göbeksiz vs. ama iğrenç durdu. sebebini anlayamadık =/ pull and bear da çok benzeri vardı ama kalmış mıdır bilemiyorum. 2. linkteki kareli olanın kollarından o beyaz zımbırtıyı çıkarttırıp yerine ceketle aynı renk deri veya süet takabilirler. ama iyi bir terziye götürmek lazım. ama bence hiç uğraşma çocuk işi duruyo
  • esek sipasi  (27.07.12 10:10:58)