kışa girerken sıcak bi tarhana iyi olurdu

o evde yapılan dışarıda bilinmiyosa anca göze çarpan yerlerde duran kadınların falan getirdiği türden tarhana istiyorum. kışa erzak misali yığıcam. sadece pazarlarda mı olur yoksa ananemin dediği gibi "kermese fln denk gelirsen bulursun yoksa bu saatten sonra zor" mu?

uşaklı bir arkadaşın varsa o getirebilir.

  • ukeladümbelek  (29.10.08 17:49:36)
ufak bir $ehirde ya$iyorsaniz pazarlarda %90 ihtimal ile koylu teyzelerden bulabilirsiniz. istanbul mu?

  • oligomer  (29.10.08 17:58:07)
alınız, aldırınız: www.nebolife.com

  • oldu görüşürüz  (29.10.08 18:08:56)
şehir izmit. evin altında kihmed diye bişey var imam hatip mezunları derneği gibi bişey. onlar getiriyordu bi ara ama işte bu kıştan önce yapıp satıyolarmış genelde. uşaklı hiç yok ama ziraat fakültesindekilere sorucam. umarım vardır

  • hikaye mesture  (29.10.08 20:08:11)
www.yoresel-urunler.com

geçen hafta hürriyet't çıktı.
  • oceano  (29.10.08 23:12:59)
bahsettiğin tarhana maraş tarhanası ise bende tonla var annem göndertti :) yok o tozumsu tarhana ise (ki bence o çakmadır, sevmem kendisini) ondan bende yok. ilki ise mesajla ulaş bana sana minik bir paket hazırlarım (yarım kg olsa 10 kere felan çorba yaparsın mesela) ya elden alırsın (ist: taksim) ya da kargoyla felan yollarım (üşengeçimdir ama bakarız yani). evet.

  • cinematography  (30.10.08 10:25:11)