D-Smart ücretleri hakkında

İyi günler. Ailecek d-Smart almaya karar verdik. Şimdi bunların bir sürü paketleri vs var;
Ama biz standart uydu alıcısı ile maxi paket almaya karar verdik ve görünen fiyatı peşin 499; abonelik ise 24 ay taahhutlu 25 tl. Şimdi bu paketten alsak bunun dısında herhangi bir ücret ödememiz gerekiyor mu? Bir de Liste fiyatı gibi ücretler de gördüm. Onlar ne ise yarıyor acaba?

liste fiyatı anladığım kadarıyla aylık almak isteyenlere uyguladıkları fiyat, taahhüt olmadan istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz paketi.

bu fiyatlar dışında kurulum ücreti isteyebilirler sizden, başvuru için aradığınız zaman detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

edit: şöyle bir bilgi var sitelerinde "40 TL’lik iç kurulum ücreti ile dış kurulum, çanak, LNB, kablolama gibi gerekebilecek ürün ve hizmetler tüketiciye aittir. Taahhüt süresi içinde abonelige devam etmek istemeyen tüketicilere, verilen avantajlar ve 99 TL lik Taahhüt İptal Bedeli fatura edilecektir."
  • konsantrasyon  (25.07.12 14:38:38 ~ 14:41:11)