nemlendirici yüz kremi

cildim karma T bölgesi aşırı yağlı geri kalanı fazla kuru. 1-2 sivilce hiç eksik olmaz yüzümden. iyi bi markanın 100lirayı geçmicek bi nemlendiricisini önerseniz beybiler? önceden neutrogena ve innova kullandım market ürünü istemiyorm artık. siz neler kullanıosunuz yorumlarınızı alayım

@want2die şakacı seni arkoyu ellerine sürcen. yüzüne sürme zeytinyağlı sarma gibi parlarsın

  • once upon a time in trabzon  (25.07.12 08:09:29)
  • Kat  (25.07.12 08:14:32)
clinique bana çok iyi geliyor ama herkeste aynı etkiyi yapmayabiliyor. tam boyunu değil ama küçük deneme boyunu bulup denersen sendeki etkisini anlar ona göre alırsın bir sürü para vermemiş olursun böylece.

  • in vino veritas  (25.07.12 08:47:30)
kozmetik değil dermatolojik ürünler almaya dikkat edin. üzerlerinde yazar dermatolojik ürünler olduğu.

  • holy diver  (25.07.12 09:00:44)
benim de durumum aynı; doktora gittim ve bana physiogel crem (kuru ve hassas ciltler için,lipid içeriği %29, ph değeri 5.7) verdi, şu an memnunun. fiyatı 35 lira.yine de doktora danış tabii.

  • maryjane  (25.07.12 09:08:48)
avene-cleanance oil free emulsion (52 tale)
nuxe-aroma perfection, anti-imperfection care (59.59 tale)
bioderma- sebium akn (52.50) ya da sebium mat (54.50)
ducray- keracnyl pp creme (42 tl)
murad- skin perfecting lotion (118 tl)
dermalogica-clearing mattifier (150 civarında olması lazım)
  • merena  (25.07.12 09:44:53)
benzer durumda bana avene - clean-ac iyi gelmişti. tabii yan ürünleriyle (jel,tonik) beraber. market ürünü yüzü daha kötü yapıyor. yine de bir eczaneye gitseniz cildinize bakıp size daha iyi yardımcı olabilirler.

  • claeryn  (25.07.12 10:55:57)
Neutrogena kullanıyorum ben karma ciltler için yağsız olanını, iyi de geliyor. Cildinizde bir sorun mu çıkardı yoksa? Merak ettim de. Hani daha önceden iyi geliyordu da şimdi bir sorun çıkardıysa, aynı şeyi ben de yaşayabilirim, öğrenmek istedim o yüzden.

  • pasp  (25.07.12 11:27:49)
@pasp neutrogena karma ciltler olanı fazlasıyla yağsız. yüzüme hiç bişiy sürmemişim gibi hissediorum. onun dışında bi sıkıntı yok.

  • once upon a time in trabzon  (25.07.12 16:16:32)
the body shop'un yosun serisi nemlendiricisi güzel. tea tree serisine de bakabilirsiniz. ben memnunum.

  • bir garip melek  (25.07.12 19:53:33)
:) benim için de yüzüme bir şey sürmemişim gibi hissetmek önemli. o zaman kremde benim açımdan bir sorun yok, teşekkür ederim cevabın için. ama evet, insan bazen cildini nemlenmiş hissetmek istiyor, işte bünyeden bünyeye fark var.

  • pasp  (25.07.12 23:23:43)