[]

son kullanma tarihi 2 ay geçmiş

merıba nöbetçi yardımseverler. son kullanma tarihi 2 ay geçmiş bi şişe mama var elimde. bu tarz şeylerin skt'si 3 5 ay toleranslı yazılır diye bi geyik var doğru mudur,içsem bişi olur mu?
mama derken,enteral beslenme şeysi,ben iççem yani. 
acından ölüyosan iç.


  • drgenco  (25.07.12 01:35:16) 
Normalde bile diyareye neden olabiliyor bu mamalar, bence içme.


  • gen  (25.07.12 01:36:34) 
Son kullanma tarihine kadar geçen süre zarfında şişenin saklandığı ortama göre değişir. İyi koşullarda saklanmışsa sorun olmaz. Ancak yine de riske atılan sağlık olacağı için içmenizi önermem.


  • carpenoctem  (25.07.12 01:37:32) 
içme olm.
dertsiz başına dert alma.
bütün gece acilde durmak var.
  • kredi_karti_hesap_ozeti_gelmis_hanim_sen_ne_a  (25.07.12 01:40:16) 
@drgenco yok be hiç heveslisi değilim zaten ,içmem gerekiyo sadece.
iyi madem bunu atıp başka açıyım. sağolunuz

  • aseton  (25.07.12 01:40:18 ~ 01:40:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.