Siddetli ruzgarda (sex yaparken) korunma yontemi

Soguk ve siddetli ruzgar olan bir havada yurumek zorunda oldugunuzu dusunun, ruzgar yerinizden oynatacak kadar kuvvetli nerdeyse, ruzgari yememek, usumemek ve hatta hasta olmamak icin nasil korunmak gerekir ve baska neler yapmak lazim?

edit: simdi atki, bere diyeceksiniz yeterince korumuyor onlar beni, kumaslarina mi dikkat etmem gerek napim ne edim, bir de sonra kar da olacak bu havada ek olarak..

yanınızda rüzgar yok edici haplar olacak. rüzgardan sonra alınca bütün maddi zararı karşılayacak haplardan. rüzgar alacak bu hapları. metaforu anlayabilmişsinizdir umaırm.

  • tom riddle  (29.10.08 04:44:19)
pantolonun altına bir tayt üzerine bir fanila altı giyeceksin. üste ise bir atlet iki tişörtten sonra gömlek ve kazak giyeceksin.
kumaş seçimini hafif, ince ve sık dokunmuş olandan yapacaksın. örneğin kullandığın bere örgülü gevşek olanından olmayacak.

  • againstthelife  (29.10.08 08:53:35)
alta yün paçalı don, üste yün falina, ayaklara bot içine de yün çorap, eller ve kafa için de askeri malzeme satan dükkanlardan çift katlı bere ve eldiven. artık rüzgarın kralı gelse bi bok olmaz ;)

  • ibadeath  (29.10.08 09:15:47 ~ 09:16:14)
antifiriz de gerekir.

  • babatema  (29.10.08 10:31:18)
ince windbreaker diye tabir edilen ceketler var hafif yagmura siddetli ruzgara karsi iyi koruyor, ben kisin dalis yaptigimda teknede donmamak icin giyiyorum, google'dan aratirsan kesin bisiler cikar.

  • vghost  (29.10.08 10:32:17)
Condom veya oral kontraseptifler :)

  • paramedic  (29.10.08 10:41:08)
bence saten bişeyler giyinin kumaşın dokunuşu ve rüzgarın etkisi ile hormonlarınızın nasılda yerdeğiştirdigini algılayacaksiniz :))

  • horror  (29.10.08 12:38:34)