Netbook önerilerinizi bekliyorum ?

Oyun zaten hiç yüklemicem.belki counter-strike yüklerim.kaliteli videolar açsın.(1080p falan) 10,1 inçten büyük olsun.benim kafamda 2 tane model var fakat daha sonra onların karşılaştırmasını isticem sizden.

şimdi sizin önerilerinizi bekliyorum. . .

AMD Fusion işlemcili modellere yönelmeni şiddetle tavsiye ederim. C-50 ya da C-60 APU'lu modeller işini rahatlıkla görecektir. Acer AO722 var piyasada, fiyatı da gayet uygun. Her türlü 1080p medyayı çözüp HDMI üzerinden aktarabilir. Yanına bir de SSD alırsan, mükemmel bir medya oynatıcı, hatta bir noktaya kadar da eğlence cihazı edinmiş olursun. SSD şart değil tabi.

  • ahmetcan44  (23.07.12 23:49:40)
vazgeç bu sevdadan netbook alınmaz çok üzülürsün

  • Fakin idiyıts  (24.07.12 04:39:51)