Türk Telekomdan bir vurgun daha, ne yapayım şimdl ben?

Geçen eylulde 2 yıllık taahhut yapıp bu yaz feshettim ve kampanyadan kazandığım indirimleri son faturama yansıttılar. Modem almadığm halde 65 tl de ona kesmişler. Şlkayet ettim, bakmıslar sözlekmeme, imza varmış, bana ait değil diye müdürlüğe dilekçe vermeliymişim.

Ancak komik olan bir nokta var: modem alınca faturaya her ay birka. Tl yansırdı. İstemedım için haliyle bana yansımadı. Dedim ki; kardeşim modem alsam yansırdı, değil mi? Bana verdiği cevap: evet ama bu sıralar bilmam şu bu durumdan dolayı temmuzdan itibaren yansıyacaktı...

Görüyor musun rastlantıyı?! Oha yani!
Dava edicem gerekirse, dostlar ne yapayım şimdl ben?

Ne davası hemen gaza gelmeyin yaw, halledilir o, size de sözleşme vermişlerdir onu da götürün, telekom müdürlüğüne gidin o şekilde halledersiniz.

  • saiko  (23.07.12 12:34:00)
Bana sözleşme vermediler. Ben de akıl edemedim istemeyi...

  • gijilti  (23.07.12 12:50:46)
o zaman haketmişsin cezayı

  • hacer ul esved  (23.07.12 12:56:38)
Şimdi iste verirler.

  • saiko  (23.07.12 13:03:38)
Önce Telekom'a bir dilekçe ile başvurup sonucu makul bir süre bekleyin. Dilekçeyi verdiğinizde ortalama ne kadar bekleyeceğinizi sorarsanız faydalı olur. Eğer makul sürede cevap çıkmazsa veya olumsuz çıkarsa hiç vakit kaybetmeden tüketici hakem heyetine gidin.

  • yargin  (23.07.12 13:42:17)